پورشه در رقابت با تسلا کلا درجا می زند!

پورشه در رقابت با تسلا کلا درجا می زند!

در این کلیپ صحنه ای دیده می شود که شاید تا چندی قبل هرگز فکر دیدن آن به ذهن خطور نمی کرد: یک خودروی پورشه در رقابت با تسلا در جا زده و کاملا دو خود می چرخد! کاربر dadcz در یوتیوب توانسته این صحنه خارق العاده را ثبت کند. این پورشه یک کوپه اسپورت است که در یک رقابت کوتاه سعی می کند شتابش را به هیولای الکتریکی تسلا برساند اما نتیجه واقعا جالب و خنده دار است.

آیا این آینده دنیا را نشان می دهد که خودروهایی الکتریکی در آن حرف اول را می زنند؟ در این ویدئو که اینطور به نظر می رسد. حتی خودروهای اسپورت سطح بالا هم توانایی رسیدن به شتاب خودروهایی الکتریکی مطرح را نداشته و همچنین از لحاظ نوآوری و تکنولوژی نیز از آن ها عقب مانده اند. مطمئنا صاحب یک خودرو که مبلغ بالایی را برای خودروی خود پرداخت نمی خواهد در رقابت با یک خودروی الکتریکی کاملا جا مانده و در جا بزند.

چون حداکثر گشتاور خودروهای الکتریکی از همان ابتدای شتاب گیری در اختیار راننده است، معمولا این خودروها از شتاب خوبی برخوردار هستند اما خودروهای تولیدی تسلا در سطح بالایی از فناوری در همه زمینه ها برخوردار بوده و شانه به شانه با خودروهای سوپر اسپورت رقابت می کنند. در حال حاضر خودروی تسلا مدل S سریع ترین خودروی در حال تولید به صورت انبوه است که زمان رسیدن آن از سرعت صفر به ۱۰۰ کیلومتر در قوی ترین مدل به زمان فوق العاده ۲.۵ ثانیه می رسد. زمانی که بهترین و گرانترین خودروهای اسپورت جهان را به چالش می کشد.

البته چیزی که از ویدئو مشخص است که پورشه را یک راننده ناشی می راند و واضح تر اینکه راننده تسلا در حال سردادن فریاد از خوشحالی خود در پیروزی است.

دیدگاهتان را بنویسید

Close Menu