کیف شارژ کننده که همزمان با نگهداری از لپ تاپ و وسایل دیجیتال، شارژ هم می کند

کیف شارژ کننده که همزمان با نگهداری از لپ تاپ و وسایل دیجیتال، شارژ هم می کند

امروزه استفاده از ابزارهای دیجیتال فقط یک سرگرمی نیست و بخش بزرگی از جامعه با این ابزارها در طول روز و شب کار می کنند. چیزی که در این میان همیشه به آن فکر می کنیم و دغدغه روزمره ماست، میزان شارژ باقیمانده از باتری این وسایل است. یکی از وسایل مهم دیجیتال لپ تاپ است که کاربران حرفه ای، دانشجویان، استادان دانشگاه، برنامه نویسان، گرافیست ها و … از آنها در مکان های مختلف و در بازه های زمانی طولانی استفاده می کنند. حالا وسیله ای ابداع شده که می تواند تا حدی مشکل شارژ لپ تاپ و موبایل را حل کند.

این وسیله چیزی جز یک کیف حمل لپ تاپ نیست. البته این کیف خیلی بزرگ نیست و باید لپ تاپ نازکی داشته باشید تا درون آن جا بگیرد ولی اصل ایده جالب و کاربردی بوده و در صورت جا افتادن حتما برای لپ تاپ های با اندازه بزرگ تر هم تولید خواهد شد. البته کاربرد این کیف شارژ کننده فقط برای لپ تا نیست چون امکان شارژ موبایل را نیز داشته و از طرفی از قابلیت شارژ بی سیم نیز برخوردار می باشد. در واقع در صورتی که ابزارها دیجیتالی شما از رابط های استاندارد استفاده کنند امکان استفاده از این کیف را نیز خواند داشت.

قیمت پایه این کیف شارژ کننده ۱۰۰ دلار می باشد که در آدرس https://goo.gl/gxuzBm قابل دریافت می باشد. سایت indiegogo برای سرمایه گذاری جمعی است یعنی کاربران مختلف در صورت علاقه داشتن به موضوع پروژه مبلغ محدودی را سرمایه گذاری نموده و با پایان یافتن زمان توسعه پروژه محصول را دریافت می کنند:

 

کیف شارژ کننده

وضعیت در حالی از این کیف استفاده کنید

 

بدون کیف شارژ کننده

در حالت معمول باید همه شارژها را با خود ببرید

 

کیف در حالت باز

 

کلیپ زیر معرفی اجمالی از این کیف و امکانات آن در اختیار شما قرار می دهد. اندازه کیف واقعا عالی بوده و در زمان حمل به راحتی قابل اتصال به کیف های مسافرتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

Close Menu